Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-08-2020, 13:14   #1
Dedallot
 
Dedallot's Avatar
 
Reputacja: 1 Dedallot ma wspaniałą reputacjęDedallot ma wspaniałą reputacjęDedallot ma wspaniałą reputacjęDedallot ma wspaniałą reputacjęDedallot ma wspaniałą reputacjęDedallot ma wspaniałą reputacjęDedallot ma wspaniałą reputacjęDedallot ma wspaniałą reputacjęDedallot ma wspaniałą reputacjęDedallot ma wspaniałą reputacjęDedallot ma wspaniałą reputację
[Autorskie] Świat Yore - Podróżnik Umysłów

"Jestem podróżnikiem umysłów
Szukam pradawnej mądrości
Jestem badaczem umysłów
Dążę do tego by wiedzieć jeszcze więcej
Duchy historii wypełniają moją duszę
Boskimi starymi słowami
Jestem na właściwym szlaku
Wyłonię się z mgły"
- Sokolnik, Ballada o Podróżniku Umysłu

UWAGA: Sesja tylko dla osób pełnoletnich.

Poszukuję jednego gracza do udziału w sesji, w której odegrałby rolę tytułowego podróżnika umysłu, niesamowicie potężnego maga umysłu zdolnego nie tylko czytać w myślach innych, ale dosłownie zmieniać ich wspomnienia i programować ich idee. Celem bohatera jest odnalezienie drogi do mitycznej krainy ślepców, gdzie wierzy on, że dane będzie mu poznać odpowiedź na największe z pytań.

Gracz jako Podróżnik umysłu już od początku przygody dysponuje ogromnym bogactwem, sławą i niesamowitymi umiejętnościami. Jednak nie znaczy to, że jego podróż będzie łatwa.

Świat Yore, to uniwersum łączące w sobie mroczny klimat z obrazów Beksińskiego i Gigera, pełen tajemnc, potężnej magii i zaawansowanej technologii. Nie brak tu istot z mitów i legend. Świat przesycony jest mrokiem i okrucieństwem a władający nad Imperium Ostoii, Nieśmiertelny Cesarz, to tyran, któremu usługują tysiące niewolników. W tym świecie nie brak bezlitosnych złoczyńców, rasizmu, uprzedzeń i zwyczajnej podłości.

Jakim zatem człowiekiem okaże się Podróżnik Umysłu?
 
__________________
Czy widział ktoś Ikara? Ostatnio kręcił się przy tamtych nietestowanych jetpackach...
Dedallot jest offline