Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-08-2020, 06:37   #20
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Zgadzam się. Zwłaszcza, że postaci nie były byle jakimi pijawkami co to wypadły sroce spod ogona.

Mam pomysł jak to rozwiązać. Normalnie w sesji wampira przypada jakieś 2-5PD na sesję. W tym scenariuszu to mogłoby być na rozdział.

Ja chciałbym PDki rozdawać co rozdział w ilości conajmniej 10 na osobę. Fabularnie będzie to umotywowane tym, że w czasie magicznego rytuału straciliście sporo waszych wspomnień. Moglibyście wraz z PDkami je "odzyskać".

Poza tym chcę używać mechaniki Memoriams do rozgrywania epizodów z przeszłości, dzięki którym postaci będą mogły zyskać dodatkowe kropki na zasadzie "przypomnienia sobie" tego co umiały.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline