Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-08-2020, 19:59   #459
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Jest post, a zatem następny termin to poniedziałek 31.08 włącznie. Lord Melkor kontynuuje walkę na docu, więc jest zwolniony z odpisu w ostatniej kolejce.

@Mike
Twój plan zahaczał już o walkę, więc pozwoliłem sobie wykonać naprędce wymyślone testy, które poszły całkiem nieźle (pierwszy całkowicie zdany, drugi w 50%). Efekt jaki jest, każdy widzi. C-SGK1 może (choć oczywiście nie są to jedyne możliwości) walczyć z Rottoro lub spróbować go przekonać, że nie miał niczego złego na myśli. Jeśli wybierze to ostatnie, poproszę od Ciebie krótką wypowiedź androida (nieprzekraczającą trzech wersów) na docu. Jeśli się uda, poznasz tam efekt, wrzucisz go do swojego posta z deklaracją co dalej. Jeśli nie, będziemy mieli pierwszą trójstronną walkę w tej sesji (oczywiście również na docu).

@Bardiel
Masz swojego jeńca. Przesłuchanie w formie dialogu oczywiście na docu. Możesz śmiało zaczynać.
 
__________________

To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline