Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2020, 00:58   #11
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 1 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
@psionik Pewnie będę ogólnie chętny lubię łączyć historie postaci, ale chwilę potrwa zanim się ogarnę z mechaniką, dawno w tym nie siedziałem.

Co potrafi dobrze w iluzje i można zbudować na drowie czy innej ciekawej potwornej rasie? Mam ochotę na castera w iluzje/oczarowania (ale takiego hardstuck tylko w te szkoły do granic sorca z wyłacznie takimi zaklęciami), albo na nekromantę, może na jakiegoś podziemnego rangera bardzo ewentualnie (chociaż to wszystko zależy co mi się tam spodoba ostatecznie).

@shewa92 To jest jakiś konkretny setting, domyślny pathfinderowy (chyba nazywał się Golarion) czy autorka? Jest gdzieś więcej info, warto się zagłębiać?
 
__________________
Cogito ergo argh...!
Someirhle jest offline