Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2020, 05:57   #25
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Memoriamy i PDki będą funkcjonować obok siebie. W PD nie mam zamiaru ograniczać pomysłów graczy, ale co do memoriamów to nagrodą będą konkretne kropy.

Nie myślcie też, że będziemy mieć równolegle historię z przeszłości i teraźniejszości, nie nie nie.

Memoriamy to zazwyczaj pojedyncza scena na którą przewiduję tydzień gry. W oparciu o podejmowane decyzje to ja przyznam konkretne kropki.

Trzymajmy się przykładu lekarza i operacji. Opisuję scenę operacji. Do pomieszczenia wbiega uzbrojony typ, co robi lekarz?

„Próbuję obezwładnić napastnika” - dostaje kropkę walki wręcz
„Nie przyrywam operacji, staram się ją jak najszybciej zakończyć” - kropa w medycynie.
„Szepczę pod nosem inkantację do mrocznych bogów, żeby wszystko się udało” - kropa w okultyźmie.
„Próbuję przekonać faceta z bronią do wyjścia z sali” - kropa w przekonywaniu.

Za memoriamy kropki przyznaję ja. PDki gracze będą rozdawać wedle uznania.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline