Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2020, 19:49   #106
Cattus
 
Cattus's Avatar
 
Reputacja: 1 Cattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputację
- Ja miałbym kogoś krzywdzić? - Zdziwił się daniel. Tok myślenia Samuela wyraźnie zbił go z tropu. - Nie. Nie chce nikogo atakować. Broń służy również do obrony jeśli ktoś spróbuje mnie zaatakować. Przecież nie jedna osoba zaginęła ostatnio i wiemy kto za tym stoi. Nie. Zamierzam kupić broń na wszelki wypadek, jakbym musiał się bronić. Tu sprawa akurat jest prosta. - Wyjaśnił i oparł się o szafki kuchenne, splatając ręce na piersi.

- Więc niech pan pisze, byle anonimowo. - Odpowiedział Samuelowi. - Nie ściągajmy na siebie dodatkowej uwagi, jeśli nie będzie to absolutnie konieczne. W końcu jesteśmy jednymi z obserwowanych. - Tu zwrócił się do Jane - Co myślisz o przekazaniu części informacji do prasy? Oczywiście proponuje, żebyś podrzuciła komuś ten temat... - Przerwał na chwilę. - Wiem, że to pewnie twój reportaż czy sprawa. Po prostu nie chce ściągać na nas uwagi dla bezpieczeństwa. Bo zbyt dokładne informacje mogą powiązać cie z "wizytą" w muzeum. Może tylko sprawe porwań połączyc jakoś z "tajną organizacją" zżeszającą lokalne elity czy coś? Zaproponował nieprzekonany.
 
__________________
Our sugar is Yours, friend.
Cattus jest offline