Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-08-2020, 17:15   #27
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Cóż mogę powiedzieć… sama chciałaś. Weszłaś w paszczę szaleństwa i masz za swoje. :P

W tym momencie umysł Wilhelma jest w rozsypce. Mechanicznie, to Stabilność na poziomie Neurotic. Fabularnie kompletnie nie wiesz, co się stało.
Rogala wchodzi do mieszkania Widery, a później budzi się w szpitalnym łóżku. Opis emocji masz w poście. Wiem.. popłynąłem, ale to Kult więc wszystko w normie :P przynajmniej według moich standardów.

Teraz następują dwie rzeczy. Percepcja Wilhelma mocno się rozszerza i będzie widział rzeczy, które są poza Iluzją, ale nie będą one dla niego w żaden sposób dziwne. Jeżeli coś będzie wykraczało poza jego rozumowanie, to wyraźnie to zaznaczę.
Nastąpił gwałt świadomości, który sprawia że zupełnie inaczej postrzega od tej pory świat.

Wie, że do tej pory żył w kłamstwie, w klatce zmysłów.
Teraz w jakiś sposób zerwał się z łańcucha, ale wie to co widzi nie jest pełnią Prawdy. To tylko wycinek.

Wilhelm zatem egzystuje teraz w dwóch światach. Świecie Iluzji i świecie poza nią Oba światy mieszają się i przenikają i Rogala nie jest w stanie wyznaczyć precyzyjnej granicy pomiędzy nimi.

Mamy zatem człowieka na granicy przebudzenia i szaleństwa. Co będzie dalej zależy już od ciebie.

Posuwając akcję do przodu możesz opisać wyjście Wilhelma ze szpitala. Ma on liczne rany na ciele. Po pobiciu, po podwieszaniu i najróżniejszych torturach. Większości z nich nie pamięta. Przy wypisie lekarz informuje go, że policja będzie chciała z nim porozmawiać i powinien się do niej zgłosić.

Jeżeli zamierzasz zadzwonić do Maria, to jak najbardziej odbierze i przyjedzie po Wilhelma.

To chyba tyle.
Gdyby coś było niejasne, to pytaj.
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman

Ostatnio edytowane przez Pinhead : 30-08-2020 o 17:24.
Pinhead jest offline