Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-07-2005, 13:59   #26
Maveilthain
 
Reputacja: 1 Maveilthain ma wspaniałą reputacjęMaveilthain ma wspaniałą reputacjęMaveilthain ma wspaniałą reputacjęMaveilthain ma wspaniałą reputacjęMaveilthain ma wspaniałą reputacjęMaveilthain ma wspaniałą reputacjęMaveilthain ma wspaniałą reputacjęMaveilthain ma wspaniałą reputacjęMaveilthain ma wspaniałą reputacjęMaveilthain ma wspaniałą reputacjęMaveilthain ma wspaniałą reputację
Ulubiona klasa...

Cytat:
Napisał Hood
Żeby choć czytać umiał... Barbarzyńca literat... Z okularami na nosie, wpadający w szał, gdy ktoś z tłustymi rękoma dotknie się książki... Ale mag dostawałby po łapach...

"Kłaniam się nisko waszej Książęcej Mości. Wybaczcie moje Barbarzyńskie Nieokrzersanie
jestem kontent z powrotu do lektury, teraz jak mam więcej czasu. Specjalnie nawet odwiedziłem Bibliotekę w Candelkeep szukając tytułu dla siebie. Niebardzo rozumiem czemu czytelnicy tak na mnie spoglądali, przecież tylko szukałem z pośród ksiąg Candelkeep tej jedynej i znalazłem ją - Evermeet - Wyspa Elfów - Chciałem dowiedzieć się coś więcej na temat mojego elfiego pochodzenia i przypadkowo odkryłem, że jest wiele rodzajów elfów, ale te mają swoje królestwa na Evermeet."

Barbarzyńca/Knight-Defender - to ja !!!! - oto jak wygląda Barbarian elokwentny i oczytany.

P.S. Tak się składa że nie muszę być przy komputerze żeby być na forum. Pisałem ten post 05.07.2005 r. w dzrodze do Katowic z Choszczna ok. godz. 7:30.
 
__________________
Imię: Maveilthain
Klasa: Barbarian
Rasa: Elf (dziki)
Maveilthain jest offline