Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2020, 23:38   #19
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Na ten telefon, to szczerze mówiąc miałem inny plan.
Zostawmy jednak tak jak jest, bo twoje działanie sprawiło, że mam już inny plan na tę kwestię telefonu.

Inną rzeczą jest ulica Przodowników Pracy. W naszym Wałbrzychu jest to ulica w robotniczej dzielnicy Sobięcin. Widać, że nie czytujesz drugiej sesji Kult i to w sumie dobrze, bo nie będziesz miała spojlerów, bądź wskazówek.
Sobięcin to w dużej części zaniedbana dzielnica, popadająca w ruinę. Familoki, stare rudery, które grożą zawaleniem, kopalnia antracytu, tak mniej więcej przedstawia się klimat tego miejsca.
Przodowników Pracy to nazwa, która z jakiś tajemniczych względów nie została zmieniona w czasie dekomunizacji patronów ulic.

Co do księgi, to co napisałaś to wszystko się zgadza. Dodatkowo, po rzucie na Reason/
Investigate mogę dodać, że Agnieszka na podstawie wyszukanych informacji może połączyć zainteresowania ojca, co do starych książek i ten tytułu. Jedyne wydanie tej pozycji, to Dyhernfurth 1788. Do tego należy dorzucić informację, że Dyhernfurth to obecnie Brzeg Dolny. Miasto jakieś 90km od Wałbrzycha. W Brzegu Dolnym podobnie z resztą, jak w Wałbrzychu znajdowała się filia obozu koncentracyjnego Gross-Rosen.
Czy to się jakoś łączy? Co to ma wspólnego z ojcem Agnieszki i jego wypadkiem? To są już pytania na które sama musisz poszukać informacji.

I na koniec jedno pytanie. Zamierzam w swoim odpisie przesunąć akcję o kilka dni do przodu, pewnie 3-4. Czy masz jakieś plany na taki okres? Jeśli tak, to wrzuć w komentarzach ich listę.

W moim poście na pewno będzie informacja zwrotna od Bruna w sprawie podkomisarz, odpowiedź od Krausego, opis stanu zdrowia ojca oraz informacje od matki w sprawie skrytki bankowej.
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman

Ostatnio edytowane przez Pinhead : 01-09-2020 o 23:41.
Pinhead jest offline