Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-09-2020, 20:18   #112
Cattus
 
Cattus's Avatar
 
Reputacja: 1 Cattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputację
- Hmh.. - Skomentował Daniel patrząc jeszcze raz na naszyjnik pokazany przez Jane. - Może i mała pozostałość, ale jest w niej coś... coś z czym nie chce mieć do czynienia. - Po karku przeszedł mu wyraźny dreszcz, który najwyraźniej popędził go do działania.

- Studiować? Ależ prosze. - Ponownie położył na stół książkę dodatkowo wypchaną papierami. - Choć ja chyba nie będę mógł normalnie spać po tej lekturze. - Z kieszeni wyciągnął swój notatnik. - Tylko szybko przepisze sobie cały ten rytuał zamykający. To jedna z tych rzeczy, którą przed nami zataili i wydaje mi się istotna. - Szybko przekartkował księgę, zatrzymując się na odpowiedniej stronie. Nawet nie siadając, a pochylając się nad stołem, zaczął przepisywać. - Jak już wyjdziemy, to pozamykajcie dokładnie drzwi, okna i uważajcie na podejrzane dźwięki. My nie będziemy tu dzisiaj wracać, a przypadkowe osoby raczej nie zabłądzą tu w środku nocy. -
 
__________________
Our sugar is Yours, friend.
Cattus jest offline