Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2020, 19:55   #2
Dust Mephit
Hungmung
 
Dust Mephit's Avatar
 
Reputacja: 1 Dust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputację
Eej, ale Casworan sam sobie podpalił tą chatę jak nas w pułapkę wciągnął.

Z plusów dodał bym też:

-Możliwość przypisania języków do postaci - odpisując można zaznaczyć znany język, którym się posłużymy. Dzięki czemu treść będzie czytelna tylko dla postaci, które go znają.
Podobało mi się jak w drugim podejściu do wieży Zenopusa gobliny krzyczały podczas walki coś po swojemu, a chyba tylko George wiedział co.

- Haczyk w panelu z napisem "skończyłem", o którym notorycznie zapominam - nie trzeba bawić się w jakieś znaczki jak na docu, reszta graczy wie, że nie masz już nic do dodania.

- Szeptanie - Można wypowiedzieć jakąś kwestię tylko do gracza/postaci, a reszta nie będzie jej widzieć. Grając warlockiem GOO z umiejką telepatii, opcja okazała się dla mnie mega przydatna. Zwłaszcza, kiedy pojawiła się dość kluczowa w queście postać będąca niemową.

Minus
(bardziej moja subiektywna opinia):

Mimo sporej i całkiem aktywnej społeczności, apka jest rozwijana bardzo mozolnie. Błędy przy wczytywaniu nie są może jakieś szczególnie uciążliwe, ale przynajmniej od pół roku nikt ich nie załatał. A szkoda, bo jako gotowy produkt - po paru poprawkach i ze wsparciem graficznym, RG byłby świetnym narzędziem, w które warto zainwestować trochę gp.
 
Dust Mephit jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem