Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2020, 20:27   #17
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Bardzo mi pasuje ta lokalizacja, blisko mam do Tylera. Dość sporo w kwestii technicznej napisałem już w spojlerze w fabularce, ale tutaj dodam, że Hector chciałby sobie przygotować podręczną broń białą inną niż jego nóż. To może być jakiś drąg albo metalowa sztanga - cokolwiek, co nada się do tłuczenia po głowie każdego grzyba chcącego wleźć na dach przez otwór w suficie (jeśli nie uda się wcześniej zdemontować drabinki).

Woda zostanie oczyszczona tabletkami, natomiast pomimo nasilającego się głodu Garcia nie ruszy swojej ostatniej konserwy - zamierza w oparciu o nią zrobić pewien eksperyment, o którym szerzej napiszę już niebawem.

Jeśli po wejściu na dach wystarczy czasu, szybka przebieżka do braci i ich rodziców (szczegóły w fabularce).
 
Ketharian jest offline