Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2020, 23:18   #200
BigPoppa
 
BigPoppa's Avatar
 
Reputacja: 1 BigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputację
Jasne, biorę wszystko co się przyda.

Drużyna sierżanta Montesino ląduje na tylnej platformie, ja z sierżantem Drake'm na przodzie. Jesteśmy na stałej łączności pomiędzy sobą, aerodyny krążą by podjąć nas w razie kłopotów.

Czy istnieje możliwość pozyskania układu pomieszczeń i samej posiadłości Wysokiego Domu Oxmee, a następnie przesłaniu go do drużyn szturmowych? Chcę by wiedzieli orientacyjnie gdzie się poruszają, nie mówiąc o mnie samym.
Nie wiem czy Inkwizycja ma moc odłączenia zasilania na 15 sekund przed szturmem, by wyłączyć ich komunikacje czy systemy. Jeśli tak, chciałbym skorzystać z takiego myku.
Lądowisko dachowe zostawiam jako awaryjne.

Generalnie wchodzimy i moim celem będzie owa kobieta z rysopisu. Każdy kto stawi nam opór zbrojny, zostanie rozstrzelany na miejscu i bez słowa. Ich samych, w sensie Szturmowców, uczuliłem na to z kim możemy mieć przyjemność. To Szturmowcy Inkwizycji, więc zdają sobie sprawę z zagrożenia, powagi i tego kim jest główny podejrzany. Mam nadzieje, że mają magazynki pełne fajnej amunicji, która robi duże kuku wrogom.
 
__________________
Ayo, 'sup mah man?
BigPoppa jest offline