Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2020, 05:57   #95
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Nie... naprawdę wcale nie... Mój odpis na doku jest <sprawdza> 7. sierpnia. I od tego czasu nie mam tam odpisu Wili.

Nie pamiętam, jak to było dokładnie miesiąc temu, ale mam nadzieję, że to nie z mojego powodu wszystko spowolniło. Jak tak, to nie wahajcie się. Przyjmę wszystkie cyfrowe baty. Ale na serio zdaje mi się, że tu nie chodzi o mnie :<

Ukrzyżujcie mnie za post pod postem, ale... no cóż... post Kerma mnie nieco gnębi. Na serio ekstremalnie lubiłem moją postać i ciągle ją lubię. Zazwyczaj tworzę postacie z kilkoma tajemnicami i do tej pory nie udało mi się wyjawić żadnej. Dlatego też czuję w sumie dość naturalną potrzebę dalszego grania.

Z drugiej strony nie mam ochoty moim postem w jakiś sposób stawiać w złym świetle Wili. Na serio bardzo lubiłem z nią pisać. I może mam urojenia - może - ale ona lubiła pisać ze mną. Wila bardzo bardzo dobrze pisze. Ale nie chcę się zgodzić ze stwierdzeniem, że przestała pisać w sesji z mojego powodu. Bo ostatni post Kerma sugeruje, że czekamy na mnie, a tak wcale nie jest.

Ja sam osobiście czekam na Wilę... z tego głównego powodu, bo czekam na Martę. A jak nie będę mieć jej z powrotem w moim życiu, to no cóż... tylko moja strata :<
 

Ostatnio edytowane przez Kerm : 05-09-2020 o 09:05. Powód: Post pod postem
Ombrose jest offline