Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2020, 07:39   #146
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
No to macie post

Mam nadzieję, że nie pokierował za bardzo Waszymi BG, ale nie chciałem zwalniać akcji w tak krytycznym momencie.

Na chwilę obecną to co w moim wpisie- drednot Faktoriatu rozpoczął walkę z Nisczycielem Imperium. Drednot jest około dwa razy większy od Germanicusa i kiedy tylko w zamyśle zniszczy okręg Imperialnym z wielkim prawdopodobieństwem poślę niszczycielską wiązkę turbo-laserową prosto na całą bazę imperium.

Z drobnych szczegółow- wieża mieści się na wyrównanym szczycie klifu. W całym masywie skalnym znajdują się kwatery Imperium a na dole mieści się nisko-zabudowane miasto Balmora. Na chwilę obecną w większości służy Imperialnym wojskom, baraki, kantyny magazyny, ale znajduję się tam również w sporym stopniu natywna ludność cywili Faktoriatu. Jednak jak wiemy komunizm miał więcej ofiar śmiertelnych od faszystów patrząc na ilość ofiar na Naszym globie (jeśli wiedza historyczna mnie nie myli), więc Nasi kosmiczni komuniści pewnie nie będą się patyczkować i za góra godzinę prawdopodobnie dojdzie do anihilacji Balmory.

Nie wiadomo na razie co z Van Kore i co się za nią kryło więc śpieszcie się do jej kwater

Mam nadzieję, że post i moje posunięcie Wam się spodobało hahah
 
Pinn jest offline