Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2020, 14:12   #647
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Wszyscy

- Mam awarię sprzętu. Dokładniej to jadę na rezerwowym lapie. Co to pracuje mi z netem jakby ani nie chciał ani nie mógł. Więc praca w necie robi się mocno problematyczna. Zwłaszcza jak chodzi o coś większego niż parę linijek tekstu. Stąd póki mam ten sprzęt to może wpływać na moją aktywność także na forum. Obiecali mi zrobić głównego lapa no ale to może z tydzień potrwać a wczoraj go zaniosłem. Do tego czasu zrobię co się da na tym rezerwowym no ale może być mnie mniej niż zazwyczaj.



Cytat:
A jak widzisz możliwość podmiany podwładnych? Mam tutaj na myśli, że Stephan zostaje w Lenkster i studiuje dokumenty, a reszta wyrusza w góry. Czy dopuściłbyś w ramach rangi na czas wyjazdu wzięcie kogoś, gdy Stephan szuka wskazówek? De facto byłoby więcej podwładnych niż ranga dopuszcza, ale w danym momencie bezpośrednio byłoby zgodnie z rangą. Pytam, bo fabularnie tak mi się przyszłość póki co rysuje, że Glaser zostanie.
- Kiepsko mi się widzi taka wymiana. Ten zasób podwładnych za Rangi to taki fabularny odpowiednik własnej Drużyny jaka jest scentralizowana wokół głównej postaci. Jakby wprowadzić taką wymiane to właściwie limit jest tylko na to co się włóczy za BG w danej chwili a w okolicy można mieć całą hordę pomagierów na każdą okazję. Więc raczej wolałbym by to była stała pula znajomych, kolegów i pomocników dla głównej postaci.

- Co innego jak chodzi o wynajem BN-ów. Wtedy można wynająć sobie do pomocy różne postacie i je wymieniać w razie potrzeby.

- Jak Tladin ma zamiar zostawić Stephena w Lenkster no to niech go zostawia. Ale dalej Stephen będzie zabierał slot podwładnego za Rangę.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline