Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-09-2020, 16:40   #367
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 11 - Dzień 09 15:15

- No to moja tura jest :> Termin na wrzucenie posta do pt. 09.11. Czyli jest roboczy tydzień na zmajstrowanie posta.

- Ja jadę na rezerwowym lapie który kiepsko mi współpracuje z netem. Jakby ani nie chciał ani nie mógł. Stąd moja ograniczona bytność na forum i opóźnienia. W doc czy coś w komentach to jeszcze z tableta czy telefonu coś odpisze ale coś dłuższego to mi cinszko. Po cichu liczę, że w następnym tygodniu odbiorę swój główny lap to sytuacja wróci do normy. Przepraszam za te utrudnienia z mojej strony.


Stan zdrowia:

Tony 12/12;
Vicente 12/12
Zeeva 12/12;
Seth 10/10
Jericho 10/10;
Alice 10/10
Agnes 10/10
Ryan 12/12;



Uproszczona chronologia:


Dzień 09 11:00 T 09 wszyscy; początek T 09

Dzień 09 11:00 T 09 Ryan i Alice; otwierają wewnętrzny właz śluzy i są w korytarzy seg. 12.

Dzień 09 11:15 T 09 Vicente wypuszcza ADR do 12-ki; 3k10 > 150 min > koniec 13:45

Dzień 09 12:15 T 09 cała czwórka spotyka się w 12-ce.

Dzień 09 13:45 T 09 ADR kończą skan 12-ki (start o 11:15)

Dzień 09 15:15 T 10 odpala generator 12-ki

Dzień 09 16:00 T ? planowy najpóźniejszy odlot dropshipa na statek

Dzień 09 17:30 T ? planowy powrót dropshipa na statek

Dzień 09 18:00 T ? 3 sondy kończą mapowanie Antares 99 (24 paski; start o 10:00)



- Powyższy grafik to taki skrót wydarzeń z ostatniej tury + obecna misiowa tura.


@12-ka


- Ostatnie ok 3 h zeszło całej czwórce na naprawie generatora 12-ki i przywrócenie go do sprawności. Bez Alice by to pewnie było o wiele trudniejsze. Koniec końców udało się uruchomić mini reaktor siłowni.

- Co do łączności to dzięki rozciągniętemu kablowi jest. Zarówno pomiędzy czwórką załogantów jak i z dropshipem. Dropship z pomocą sond ma zaś kontakt z frachtowcem. Więc jak na razie ten system łączności działa całkiem dobrze.

- No ale jak się udało uruchomić generator to system widocznie zaczął odtwarzać ostatnią sytuację. No a okazało się, że jest to alarm i ewakuacja stacji. Więc jak wcześniej była cisza, bezruch i ciemność jak na statku duchów to teraz jest światło i drą się alarmy.


@Agnes


- Skanowanie sond jeszcze trochę potrwa. Pewnie ze 2-3 h. Ale już zeskanowały sporą część globu i gdyby brać pod względem kolonizacji no to nie jest aż tak tragicznie skoro jest szansa na wodę w stanie stałym na powierzchni a płynnym pod nią a promieniowanie kosmiczne jest mocno ograniczone, zwłaszcza na biegunach.

- Przy okazji sondy jak i skanery frachtowca wykryły światło w seg 12 "Archimedesa".

- Byłoby mi łatwiej pisać dla Ciebie kawałki jakbym miał jakiś post od Ciebie albo chociaż deklarki a bez tego no to nie jest to takie proste



@Buka

- Nie wiem co jest grane. Jak dobrze liczę to 3 tury minęły i ani słowa z Twojej strony nie było. Jeśli coś się stało, potrzebujesz L4 to nie ma sprawy ale daj o tym znak. Jeśli w tej turze też nie będzie z Twojej strony ani słowa no to uznam to za rezygnację z tej sesji. Jakby coś się w przyszłości odmieniło no to zapraszam na pw.


@Corpse

- Jak dobrze kojarzę to L4 kończy Ci się 09.08. Czyli jutro. Więc zapraszam na pokład. Właściwie w grze minęło 3 tury i pierwsza połowa dnia. Więc ten czas ma Seth do dyspozycji do rozegrania. Jakby coś nie było jasne no to daj znać. Jeśli nie będziesz mógł czy chciał grać dalej w tej sesji to daj znać. A jeśli cisza na tą turę będzie się przedłużać uznam to za rezygnację z tej sesji. Jesli coś się w przyszłości odmieni to zapraszam na pw.



---


- No i chyba tyle z mojej strony na tą turę Jak coś, ktoś by chciał jeszcze wiedzieć no to niech pisze śmiało
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline