Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-08-2007, 21:04   #22
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Mam kilka ważnych informacji dla Was.

1. Do naszej małej sesyjnej wspólnoty dołączył Astaroth jako Kane. Zastąpi on Pustynnego Garę, który już dowiódł że grać mu się nie chce. Tym samym wyrzucam Garę z sesji. Zapewniam was, że Astaroth jest dobrym graczem (przynajmniej jak na tą sesję) a Ra6nar chyba może to potwierdzić.

2. Powinniście wybrać sposób w jaki ma być kontrolowany wasz poziom many w walce. Oto moje propozycje:

- opisowo. Czyli na wyczucie z maną/energią. Wyglądałoby to w ten sposób, że opisuję wam ile many/energii wam zostało, na przykład "Ostatnie zaklęcie nieco nadwątliło twoje zasoby magicznej energii, ale masz jej jeszcze sporo".

- liczbowo. Czyli na początku każdego posta walki będzie coś w stylu
"Morfik - 4500 / 7000 many ; Walhir - 3000 / 5000 many" a koszt zaklęć oczywiście bierzemy z gry, a dokładniej ze strony www.thottbot.com

- inaczej. Według mnie najprostrzy, ale zarazem nieco ograniczający graczy sposób. Po prostu w czasie każdej walki gracz może wykorzystać do 10 zaklęć/umiejętności. Umiejętności oczywiście łotrzyków lub wojowników bo oni zaklęć nie posiadają.

Jeżeli ktoś ma własną sugestię jak można liczyć manę w czasie walk, można śmiało pisać.
 
Gettor jest offline