Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-09-2020, 19:49   #9
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Ja myślałem o stworzeniu swojej własnej postaci. Widzę Malkaviana - medium detektywa. Atrybuty umysłowe > społeczne > fizyczne.

Mam tylko jedno pytanie. Przepraszam, jeśli to zostało wspomniane w rekrutacji, a nie doczytałem. Jak wygląda u nas branie kropek w takich miejscach, jak na przykład Medicine, Technology, Academics itp.? Bo:

Cytat:
W dobrowolny letarg udali się przed 1940 rokiem, co oznacza, że wiele rzeczy na świecie może być dla Waszych postaci zaskoczeniem.
Z drugiej strony:

Cytat:
Mocne strony:
Cechy mentalne
Inteligencja
Anestetyki, Medycyna i Nauka
Cytat:
Mocne strony:
Cechy społeczne
Charyzma
mądrość uliczna (streetwise) ze specjalizacją czarny rynek, przekonywanie
Ale na przykład.

Cytat:
Np. Alleycat dostałby normalnie kontakt za 3 kropki w światku przestępczym. Wasze postaci nie byłyby w stanie utrzymać takiego kontaktu przez 80 lat letargu.
Więc wiele jest dla nas zaskoczeniem, ale jednocześnie możemy mieć wiedzę na temat współczesnej medycyny, nauki, anestetyków. Dobrze się orientować, jak w dzisiejszych czasach wygląda poruszanie się na ulicy i czarnym rynku, ale przy tym nie mieć na nim żadnych kontaktów. Tyle że realia się zmieniają i nauka czy półświatek lat czterdziestych to jednak nie to samo, co siedemdziesiąt lat później. Trochę mi się to miesza.

Pytam, bo chciałem, aby moja postać znała się na komputerach, ale nie wiem, czy to możliwe.
 

Ostatnio edytowane przez Ombrose : 07-09-2020 o 19:52.
Ombrose jest offline