Wątek: X-COM - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-09-2020, 18:56   #366
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 90 - 2037.V.13; śr; zmierzch

- Oki, mój post jest :> Termin do cz. 09.17. No to mniej więcej cały tydzień na zmajstrowanie posta. Bardzo przepraszam za opóźnienie ale mam awarię kompa i jadę na rezerwowym. A ten rezerwowy to nie bardzo mi łapie neta. Czekam aż mi naprawią ten główny gdzieś w przyszłym tygodniu pewnie.


Stan BG:

- Law Tao; 10/10; zdrowy; (Ranga IV; Skany)



Omówienie



- Ruben; 10/10; s.zdrowy
- Nancy; 10/10; s.zdrowy


- Oki to w sumie w grze minęła ok 1 godzina. Mniej więcej z pół godziny czekania aż dziewczyny wrócą z toalety a potem gadki na koniec, rozchodniaczka no i xcomowcy ruszyli w swoją stronę.

- Koniec końców Nancy udało się namówić Gretę aby poszła z nią na stronę (mecha na dole posta) i potem udało jej się podłożyć pluskwę (mecha na dole posta).

- Więc teraz można śledzić ową podłożona pluskwę podobnie jak trasę na GPS. Pikaczu zatrzymało się przy jednym z większych budynków w Imperial. Po wschodniej stronie.

- Poza tym okazało się, że Greta podała Nancy swój numer. Numer jest zarejestrowany na Marię Hondo z St. Louis. I na szybko to można sprawdzić tyle. Można by poszukać czegoś głębiej no ale to już trzeba by kulać kostki, dla hakerów to 2k10 na specowy ums hakowania.

- No i pytanie co dalej xcomowcy zamierzają zrobić w tej sytuacji



---


- I chyba tyle z mojej strony na tą turę Jak coś nie jest jasne no to pisz śmiało
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline