Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2020, 09:10   #232
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
I jest nowy post, myślę, że dobrze będzie rozegrać tą rundę na docu, jeśli chcecie skontaktować się z Ritą, obgadać między sobą plan itp.

Osoby bez masek tlenowych rzucają na Survival. Poziom Trudności 5, Moc2k6.

Edit: Cai, za cholerę nie wiem jak ci odejmować amo w miotaczu, miotacz ma magazynek 20, ale nie ma zasad jak to liczyć. Może ty zaproponujesz na podstawie opisów ile paliwa ci zostało? Może liczyć to procentowo? Np, masz jeszcze 75% paliwa, co ty na to?

Lechu, nie kazałem ci rzucać na strzelanie, bo trafienie w szczury przy takiej ilości sztuk to dla Bożydara dziecinada - odejmij sobie tylko 6 sztuk amo z ekwipunku. Ogólnie jak macie fajnie pomysły na wyjście z kłopotów (jak rzucanie flarami itp) to rozwiązuję to storytellingowo, bo aż szkoda, by kości popsuły zabawę.

@rudaad, ty też odejmij sobie 6 sztuk amo i 2 flary
 

Ostatnio edytowane przez Arthur Fleck : 11-09-2020 o 09:25.
Arthur Fleck jest offline