Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2020, 18:26   #370
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Hmmm, no dobra, postaram się być...delikatna

Najpierw banalne wytłumaczenie, że zaiwaniam po 11-12h dziennie w robocie(co w sumie żadnym tłumaczeniem nie jest, bo można przecież o tym tu napisać w ciągu 30 sekund :PP).

A teraz o samej sesji. Jako moja osobista opinia.

Jest za dużo techno-mechanicznego bełkotu, a za mało akcji. Jak dla mnie w sesji nie dzieje się nic, absolutnie nic ciekawego. Gramy od 2 miesięcy, nie robiąc nic innego jak "Simowania", i dopiero co postawiliśmy pierwsze kroki na owej stacji... nie wspominając o fakcie, że pokonanie/przejście przez śluzę zajęło nam TYDZIEŃ REALNEGO CZASU (ja bym to "pyknęła" w kilka godzin max.).

Z nudów/braku interesujących zajęć, postawiłam na figle z Chris/Kapitanem... i tylko to mnie jakoś tak w sesji ciekawiło. Brakuje ogólnie klimatu, brakuje...czegokolwiek, co by jako tako mnie w tej sesji "bawiło".

Z jednej strony wielki respekt dla MG, za wypisywanie wszystkich info, za plany dni, nawet godzina po godzinie..z drugiej strony, no właśnie...trochę za dużo cyferek/planów/terminów/jak zwał tak zwał (i nie, nie chodzi tu o sam termin odpisywania w sesji).

Także ja chyba raczej zrezygnuję. Nie tyle co się w tej sesji nie odnajduję, co...ja w sumie nie wiem w co my gramy. Symulator załogi sci fi? :PP

A moją postacią się nie przejmować, i można ją śmiało ukatrupić(byle efektownie!), po co ciągnąć tylu NPC ze sobą, Chris może przejąć rolę praktycznie każdego BG.

I to chyba tyle. Sorki MG, nic do ciebie osobiście nie mam, ja zawracam gitarę, a jakoś nam te sesje nie wychodzą...

Pozdrawiam wszystkich!
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline