Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2020, 02:50   #114
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 22 - 2519.I.15; agnt (7/8); ranek

- No to jakoś wrzuciłem posta :> Termin do odpisu do pt. 09.18. Czyli mniej więcej roboczy tydzień na zmajstrowanie posta. Ja dalej jadę na rezerwowym sprzęcie więc może być mnie mniej niż zazwyczaj.


Stan Zdrowia:

- Strupas Trupas; 15/17; s.draśnięty (390 PD);
- Versana van Drasen; 12/12; s.zdrowy (305 PD);
- Sebastian Sterben; 12/12; s.zdrowy (30 PD);


Zasoby:

- Strupas: 100 PZ
- Versana: 452,5 PZ
- Sebastian: 200 PZ


PD



- Sebastian 30 PD za ładną samodzielność i światotworzenie.

- Versana 15 PD za ładną scenkę dialogową po drodze do i od Czarnych.

- Versana 15 PD za ładną scenkę i decyzyjność w negocjacjach z Czarnym.

- Strupas 10 PD za decyzyjność przy zasadzce na rogasi.

- Strupas 5 PD za przygotowanie kolejnego "pasztetu".


---





Omówienie




@Wszyscy




- Jest początek kolejnego dnia czyli Agnestag (7/8). Poranek okazał się być wyjątkowo ładny i pogodny chociaż w grze to już zaraz będzie się kończył i zacznie się przedpołudnie.

- Co do grafiku to zbliża się planowa porza zboru jaki powinien się odbyć dzisiaj, na "Starej Adele", w okolicach zmierzchu. Czyli metagrowo dla nas to tak w okolicach 17-18-ej.



@Sebastian


- Ogólnie to Sebastianowi udało się zrealizować plan na rano. Czyli Mila poszła w swoją stronę a cyrulikowi udało się odnaleźć Aarona w jednym z lokali. I tak sobie z nim w okolicach śniadania porozmawiać o kamnieniu filozoficznym.

- No i pytanie co dalej to już chciałbym wiedziec w tej turze. W zarysie co zamierza porabiać postać do zmierzchu czyli do początku zboru.


@Versana


- Versanie też udały się wszystkie wieczorne plany. Niespodzianką mogła być wizyta Łasicy gdzieś w okolicach północy czyli w środku nocy. Jak potrzeba no to można rozegrać tą scenkę w retrospekcji w tej turze. Jak nie to wystarczy deklarka jak zachowała się Versana na taką wizytę.

- Co do poranka no to po części zależy od tego co się zdarzyło w nocy. Ale ogólnie to chciałbym wiedzieć co zamierza porabiać Versana do czasu zboru.


@Strupas


- Generalnie to wieczór zszedł Strupasowi i kolegom na zabawie w rzeźnika. Ale późnym wieczorem już udało się przygotować co trzeba na kolejny dzień.

- No i jest kolejny poranek. I w tej turze chciałbym wiedziec jak towarzystwo zamierza zrealizować ten plan z nadziewanym zwierzoludziem.


---



- No i chyba tyle z mojej strony na tą turę. Jak coś ktoś ma jakieś pytania no to dajcie znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline