Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2020, 12:39   #40
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Ej, ale bycie socjopata to nie jest zaburzenie osobowości zaburzenia osobowości to problem innego stanu i największy wpływ ma na osobę zaburzoną i jej odbiór rzeczywistości. No, na osoby które maja styczność z zaburzoną osoba tez ma wpływ oczywiście, ale to i zdrowe osoby maja tez Nie mniej jednak poczułam potrzebę napisania tego.


Czasem jednak warto spojrzeć na deklaracje innych i się dostosować. Tym bardziej że mam tendencje do robienia postaci „bezradnych” lub „w konflikcie ze światem i samym sobą” przez co robi się nietypowo. A mam nadzieje, że ta przygoda nie będzie zerżniętym scenariuszem idącym szablonowo bez zwracania uwagi na osobowość BG. W sensie „nieważne co myślisz i jak się zachowujesz, bo szablon scenariusza mówi, że teraz stanie się to i to, bez względu na ciebie”.
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline