Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2020, 14:03   #96
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Mogę spróbować wrócić do gry choć trochę bolą mnie dwie kwestie:

1. Trochę inaczej widziałbym, mechaniczną część KP tej postaci, ale że nie mam wirtualnych dolarów, żeby sypnąć WOTC. A chciałbym użyć backgroundu Charlatan a podtyp Patrona zmienić na Old One, bo bardziej pasuje to do mojej wizji Karsusa.

2. Trochę mnie boli to ograniczenie prostowania do jednego wpisu. Rozumiem, że chcesz uniknąć chaosu oraz że mistrzowanie jest trudne (Nie udało mi się ukończyć pierwszej sesji drużynowej, którą próbowałem prowadzić więc nie będę w nikogo rzucać metaforycznymi kamieniami)

Brakuje mi jednak możliwości podialogowania między naszymi postaciami in game

Tak czy inaczej, jestem chętny, żeby wrócić do gry, bo lubię moją postać i przygoda wydaje mi się ciekawa, ale pomyślałem, że napisze o tych dwóch sprawach.
 
Brilchan jest offline