Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-08-2007, 01:07   #2
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Zagłosowałam, oczywiście in plus, na Deus le Volt, ponieważ jest to jedna z najlepszych sesji, jakie mam zaszczyt współprowadzić. Świetnie się bawię przy odgrywaniu Rothais, mam do poprowadzenia ciekawy wątek i myślę, że inni gracze również są z tego powodu zadowoleni (o czym świadczy przyznana mi reputacja ). Wiedza Arango o wyprawach krzyżowych jest niebotyczna, przeczytał o tym więcej książek, niż ja ogółem w życiu wszystkich (a czytam sporo! ), prowadzi na wysokim poziomie, sesja wciąż idzie do przodu mimo drobnych kłopotów z graczami. MG zawsze dodaje do swoich postów grafiki, mapki, stara się obrazować wszystko co pisze, przybliża innym specyfikę świata, wprowadza odpowiedni klimat.
Sami zaś gracze, którzy pozostali w sesji, dają z siebie wszystko, piszą świetne i klimatyczne posty, prowadzą barwne postacie. Wszystko czyta się szybko i płynnie, w sesji nie brakuje i humoru, i średniowiecznego nastroju, i ciekawej akcji.

No, nachwaliłam się strasznie, a najlepsze jest to, że to wszystko prawda - wystarczy poczytać!
 
Milly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem