Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-09-2020, 09:25   #215
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Wybaczcie, musiałem dać małą edycję i dodać zdanie ze wcześniejszych postów Pinheada. Teraz jestem spokojny i mogę zająć się sprawami, bo nie czuję w środku, że coś silnie brakuje.

Pierwszy akapit mówiony po akapicie z linkiem do mapy jak coś.

Edit (17.09. 01.12): Lord Melkor, z ciekawości, co dokładniej nie podobało się w propozycji przeniesienia siedziby na nie dość, że od razu bezpieczniejsze tereny to do tego zapewniające wodę, żyzną glebę, bliskość źródła drewna i jasną drogę rozwoju gospodarczego i militarnego w tym zabezpieczenie tyłów i linii dostaw (jeszcze w tym roku)?

Pytam jako gracz-gracza, ale nie ukrywam, że miłe by było zobaczyć to w sesji, chociażby w formie refleksji

P.S. Nie porzucamy go całkowicie, będzie służył za bazę chroniącą naszych ludzi podczas pozyskiwania kamienia w przyszłości, a następnie jako dalsza baza wypadowa i obserwacyjna. Nie jest to projekt stracony skazany na wieczne zapomnienie
 

Ostatnio edytowane przez Dhratlach : 17-09-2020 o 00:24.
Dhratlach jest offline