Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-09-2020, 16:00   #631
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Runda 6

Ponieważ zdecydowałem o zachowaniu oryginalnej kolejności Inicjatywy dla całej sceny w wieży, rozliczę Wasze akcje zgodnie z dotychczasowym układem, wpasowując w niego jedynie nieumarłego ogra.

Saxa działa jako pierwsza z Inicjatywą 53, strzela z łuku do górującego nad innymi potwora z US 45. Wynik na 1k100: 39. Trafienie z S3 + (10) – 6 = 7 Ran! Rozliczam wyniki z daleka od domowego komputera i podręcznika, a nie pamiętam zasady Furii Ulryka, dlatego pula zadanych przez Saxę obrażeń może jeszcze wzrosnąć po skontrolowaniu mechaniki walki.

Arforl (51) swoim zaklęciem wyraźnie zaczyna przełamywać ochronną tarczę Kateriny, a Leto w niczym nie jest jej w stanie pomóc.

Olivia (47) splata zaklęcie z wynikiem 9 na k10. S3 + (8) – Wt 6 = 5 Ran w Arforla i przerwanie jego zaklęcia!

Morryci przy schodach walczą z zombie, żeby nie robić tłoku przy osaczonym zewsząd ogrze.

Felix (44) atak z WW 41 + 30 premii za grupowy atak. Wynik rzutu: 97. No nic, to pewnie dlatego, że Hans Hans przydeptał młodzikowi stopę, Karl Peter przytrzymał za łokieć, a Franz zasłonił swoim ciałem ogra. Walka w tłoku ma swoje minusy.

Karl Peter (43) dwa ataki z WW 45 +30. Wyniki rzutu: 60 i 29, obydwa ataki celne. Pierwszy to S4 + (5) +1 za Silny cios – 6 TB = 4 Rany. Drugi to S4 + (8) +1 za Silny cios – 6 TB = 7 Ran.

Franz (41) atak z WW 43 +30. Wynik rzutu: 40. S3 + (6) – 6 TB = 3 Rany.

Hans Hans (36) dwa ataki z WW 38 +30. Wyniki rzutu: 30 i 85. S4 + (4) – 6 TB = 2.

Istotne parametry ogra: WW 33, S5, Wt 6, 30 Ran, 2 A. Jako nieumarły nie odczuwa bólu ani lęku, etc.


No i teraz ktoś dostanie w nos! Wasz przeciwnik wchłonął 23 Rany, lecz chociaż zieje wielkimi dziurami w cielsku, wciąż może się odegrać. Ofiarę ogra określę drogą losową, przy czym tłucze on dwiema pięściami, więc może złoić dwóch przeciwników. Rzucam 2k4, gdzie 1 – Felix, 2 – pan Niers, 3 – Franz, 4 – Double Hans. Wyniki to 3... i... 3... Szczęśliwcom gratulujemy tego, że tylko jeden BG skupił na sobie uwagę paszczaka. Ataki z WW 33, wyniki 16 i 74. Jeden celny... S5 + (3) – Wt 3 = 5 Ran, o ile 8ART nie przypomni mi, czy jego postać posiada pancerz, wtedy to skoryguję (jak wspomniałem, rozliczam tę walkę ze smartfona i dodam, że w trakcie przerwy w pracy).

Po powrocie do domu postaram się jak najszybciej ubrać te cyferki w opis fabularny!
 
Ketharian jest offline