Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-09-2020, 18:47   #2290
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post
Jest komplet odpisów, z moim poczekam żeby dać Wam szanse na reakcję na pi0towy. W weekend pójdziemy dalej.
To napisałem po Twoim poście. Dałem czasu na reakcję sporo.
Co odpisaliście? Że nie macie czego dopisywać. Przyjąłem to.


Cytat:
Napisał pi0t Zobacz post
Jak coś to Loftus mnie lub bardziej zaprosił Roz do rozmów. Z tego względu wzięło się też jej 5 elitarnych gwardzistów, (w wersji Hena wieśniaków).
Na BNów masz wpływ - chciałeś 5 ludzi, dostałeś 5 ludzi. Ale dla mnie przy decydowaniu o postacu najbardziej istotne jest zdanie osoby kontrolującej tę postać. A co napisał dru?
Cytat:
Napisał druidh Zobacz post
Jak Gustaw zaprosi to Roz pójdzie.
Inaczej to ciężko fabularnie.
Czy Gustaw zaprosił?
Cytat:
Napisał Hakon Zobacz post
Może Stalowy masz racje co do Kadetki. Lepiej niech trzyma się od nich z daleka. Lub może się przebierze i z tyłu stoi?
Ani słowa o zapraszaniu Roz.

Co do "elitarnych gwardzistów" - jedyni nie najemnicy i nie Ostatni w Waszym obozie to uwolnieni przez Was wieśniacy-przymusowi robotnicy. Z nimi też przebywała Roz. Jeśli Loftus nie ma czaru "przyzwanie elitarnego gwardzisty" to nie wiem kogo innego mogłeś mieć na myśli.

Cytat:
- Musimy się jednak pośpieszyć, znaleźć wszystkich potrzebnych do zawarcia paktu, przestawić im propozycję i złamać upór Gustawa
To było MÓWIONE do Galeba. Nie deklarowane jako czynność.

Co do komentarza:
Wyraziłeś się jasno:
Cytat:
Napisał pi0t Zobacz post
Swoją propozycję, którą złożyłem granicznym, przedstawiam też Ostatnim
czyli:
Loftus podszedł do reszty Ostatnich i przedstawił im swoją propozycję umowy, taką samą jaką przedstawił posłowi. Propozycję Gustaw znał. Nie wiedział natomiast, że na coś się już umawiałeś.
Nie napisałeś bowiem:
"opowiedziałem im także o moim spotkaniu z posłem i tym, że mają mnie za mediatora, Markusa Tivioli" ani nawet "powiedziałem, że już ją wcześniej im złożyłem".

Skróty myślowe są niebezpieczne, ja nie czytam w myślach graczy, ani nie wiem co chcieli napisać czy co mieli na myśli - biorę pod uwagę tylko to co rzeczywiście napisaliście.

e: po rozmowie w pi0tem jestem skłonny uznać, że chciał zrobić więcej niż deklarował, usunę zatem ostatnie zdanie posta.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin

Ostatnio edytowane przez hen_cerbin : 16-09-2020 o 18:55.
hen_cerbin jest offline