Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-09-2020, 20:31   #1
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
[dnd 5e.] Cryovain - rekrutacja dodatkowa


Cześć!
Poniższy filmik wciąż pozostaje w dużej mierze aktualny...

[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=1uF6Z0wnygs[/MEDIA]

Zapraszam nowych nieustraszonych bohaterów do dołączenia do istniejącej sesji Cryovain. Czy znajomość poprzednich wydarzeń jest konieczna? Absolutnie nie! Wystarczy to co w filmiku i informacje niżej, a jeśli coś będzie dodatkowo ważne dla waszego konkretnego przypadku to sobie uzgodnimy indywidualnie.



Czego się spodziewać?

Jest to luźna gra sandboxowa z wydarzeniami zorientowanymi na problemy okolicy, w której pojawił się smok. Staram się wplatać w dość ogólnie zarysowaną fabułę swoje pomysły oraz pomysły graczy, które rozwijam gdy zobaczę potencjał i możliwość implementacji do przygody. Dlatego jeśli w swojej karcie umieścisz różnych NPC'ów, wydarzenia, przedmioty, a może wróżby czy klątwy to całkiem możliwe, że ujrzysz część z tego w mojej naszej przygodzie.
Dokumenty google: tak, używam
Tempo: tydzień dla was, tydzień dla mnie z możliwością przyśpieszenia według możliwości obu stron.



Warunki przyjęcia:
  • Prywatny dokument google udostępniony dla m.m.kapturkiewicz@gmail.com, a w nim:
    • Link do karty postaci lvl 3 sporządzonej na stronie dnd Beyond lub w edytowalnym pdf'e
      w przypadku dnd beyond - na podstawowych zasadach. (standard array lub point buy, Advancement Type XP - reszta domyślnie)
      w przypadku edytowalnego pdf'a zgodnie z zasadami w podręczniku gracza.
    • Avatar 300x200 px
    • Historia postaci w dowolnej formie, ale raczej bez nadmiernej ilości tzw. scenek.
  • Link do karty przesyłać na: prywatną wiadomość na LI
  • Limit graczy dodatkowych: 3... może 4? Ale raczej 3...
  • Termin rekrutacji upływa z dniem: 23.09.2020. Na tym etapie chcę by była kompletna fabuła nie koniecznie mechanika. Na mechanikę możemy dać sobie kilka dni więcej czasu, ale zorientujcie się chociaż czy w ogóle da się ubrać waszą postać w jakieś mechaniczne ramy.



Co może być pomocne w osadzeniu postaci?:
  • Aktualnie w Phandalin jest uroczystość Obfitych Plonów
  • Niedawno u podnóża Gór Mieczy rozbił się zaatakowany przez smoka sterowiec z ważnym posłem. Smok skradł magiczny kamień, który napędzał ów wehikuł. To pozostałość po jednym z graczy, ale na pokładzie była cała załoga, a gnom gdzieś zniknął. Kamień sam się nie odzyska.
  • Uwaga! Mały spoiler! Jeśli masz już pomysł nie czytaj.
    Dla Harfiarza: pewna elfa, początkująca harfiarka wyruszyła do Neverwinter z informacją, że w okolicy znaleziono przy jednym z orków, czy półorków symbol kultu smoka. Postać mogłaby byc ściągniętym harfiarzem
    Dla łowców smoków: Słyszałeś/aś że pewna magini rekrutowała w Phandalin śmiałków do zabicia smoka.
    Dla druidów i leśnych dziadków: Słyszałeś/aś że w Kniei Neverwinter coraz częściej giną ludzie.



To by było tyle, jeszcze raz zapraszam. Jeśli będziecie pracować nad kartą, to proszę o informację, bo chciałbym wiedzieć ile takich osób będzie nim/jeśli zrobi się nas za dużo.


Edycja:
Proszę nie tworzyć Warlocków. Jednego już mam i myślę, że nie ma już miejsca fabularnego by to sensownie wyszło.
- Ekwipunek startowy dla danej klasy lub inny o tej samej wartości.
- HP zgodnie z opisem klasy pierwsza kość pełna, kolejne połowa zaokrąglona w górę. Jak ktoś chce mogę rzucić, ale wtedy nie ma odwołania.

Przesłane karty:
Seachmall - Sider Ironblood, krasnolud
Obca - Lauga z Czerwonej Doliny - półelfka
Mi Raaz - Elektra Shaw - kobieta człowiek
Vantablack - Anton Kalev - mężczyzna człowiek
Stalowy - Rhyshard Dreadyeast - krasnolud
Slan - jeszcze niekompletna
 

Ostatnio edytowane przez Rewik : 23-09-2020 o 19:58.
Rewik jest offline