Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2020, 09:52   #14
Micas
 
Micas's Avatar
 
Reputacja: 1 Micas ma wyłączoną reputację
Exclamation

Mi Raaz, nie ma takiej potrzeby. Ta sesja będzie o tyle "unikatem", że nie potrzebuję do niej enpeców ani innych regulatorów popychających wagonik z BG. Od Was zależy, gdzie i jak sesja się potoczy. Możecie nawet "przegrać". Tym razem nie mam ściśle określonego materiału do przerobienia.

Z innej paki, do wszystkich kandydatów: proszę o przesłanie mi Waszych adresów e-mail na skrzynkę PW.

W zw. z tym, że nie chcę zbyt wiele czasu spędzać na tej sesji grzęznąc w walkach mechanicznych, a jednocześnie mechaniki walki jest sporo, to chcę wysłać Wam archiwalne pdf z rozwałkami przeprowadzonymi za poprzednich warsztatów. Są tam skoncentrowane (i powtórzone aż do mdłości) podstawowe zasady robienia testów i rozliczania obrażeń, Inicjatywa, wpływ warunków pola bitwy na mechanikę jej przebiegu, uproszczenia wrogów (Simplified/Colourful Minions, Sudden Death), wpływ jakości wykonania (Craftsmanship) na wszelaką broń, wykorzystanie granatów, specjalnej amunicji i różnych trybów ognia, wykorzystanie innych akcji w boju niż ruch i atak, cośtam jeszcze. Przeczytacie to sobie i będziecie olśnieni. Albo zaciemnieni.
My nie będziemy tego uskuteczniać po raz drugi z dwóch powodów:
1 - czas,
2 - MG ma dość.

Więc zapraszam do wysyłania adresów. Będziecie mieli dość czasu na przeczytanie tych 30-paru str. wycisku, gdyż pierwsza kolejka naszej sesji potrwa tydzień. Powodem tego jest fakt, że mnie real dociska, a Wy macie napisać obszerne pierwsze posty z przedstawieniem postaci podczas odprawy - więc będzie czas przy okazji na przeczytanie.
 
__________________
Dorosłość to ściema dla dzieci.
Micas jest offline