Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2020, 16:59   #221
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Moi drodzy, jaki przyjmujemy plan działania dla sesji? Chcecie zarezerwować więcej czasu na wzajemne interakcje podczas pobytu w Osnowie czy wolelibyście jak najszybciej zamknąć ten rozdział i znaleźć się w Grace? (przynajmniej teoretycznie, ponieważ nigdy tak do końca nie wiadomo, gdzie człowieka ten Warp wypluje).

Jeśli chodzi o dewiacje mentalne związane ze skokiem (notabene, korzysta ktoś z Was w trakcie sesji live z tych zasad?), Amelia i Tytus zaliczyli testy i bliskie obcowanie z esencją Chaosu nie wywarło na nich żadnego wpływu. Bellita będzie miała na czas podróży objawy wstrętu w odpowiedzi na jakiś wizualny, dźwiękowy lub zapachowy bodziec (tylko poproszę o wybór czegoś, czym będę mógł realnie astropatkę dręczyć, a nie unikaty typu pisk skrzydlatej myszy albo widok nagiego męskiego torsu).

Testów nie zaliczyli również Christo, Dalia i Ramirez (Visscher jako Nawigator jest z tego testu wyłączony).

Co do efektów ubocznych, dla Christo wyrzuciłem w tablicy Halucynacji Osnowy 18 (+0 za porażki), dla Dalii 86 (+40 za porażki), dla Ramireza 41 (+60 za porażki).

Oznacza to, że:

- Christo cierpi na przejściową fobię (muszę ją wylosować z tablicy na str. 297 podręcznika głównego);

- Dalia padła ofiarą efektu „Mutants, Mutants Everywhere!”;

- Ramirez zaś złapał „Flesh is Weak” (pod koniec podróży będzie musiał zaliczyć test WP albo uzna, że jego ciało mutuje i będzie sobie musiał te nieistniejące mutacje powycinać, a ma ku temu mnóstwo predyspozycji).

Ponadto byłbym zobowiązany, gdybyście drogą burzy mózgów wybrali komponent do uszkodzenia z listy wyszczególnionej przez Mi Raaza. W normalnych okolicznościach sam bym to wylosował, ale pozwoliłem Wam na opcję wyboru jako rekompensatę za letnie lagi w grze - gdybyście jednak nie zdołali się dogadać do niedzieli rana, zdam się faktycznie na rzut kostką.

Co jeszcze? Dałem nowy wpis oraz trzy rzuty k100 definiujące przeszkody, które pojawią się na drodze Visschera, ale popełniłem błąd nie uwzględniając efektu Warpsbane hull, bo powinienem był rzucić po dwa razy dla każdej przeszkody i pozwolić Nawigatorowi wybrać łatwiejsze wyzwanie. Zrobiłem też drugi ciąg rzutów samemu w realu uzyskując wyniki 33, 43 i 79. Tak więc pierwsza przeszkoda to albo 29 albo 33, druga to 61 lub 43, a trzecia 78 lub 79 (te wartości to odpowiednie pozycje w tablicy „Warp Travel Encounters”.

Podam Wam niebawem stosowny opis.
 
Ketharian jest teraz online