Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2020, 21:13   #8
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Jak kiedyś do Miszcza pisałam: ja bym chętnie dołączyła do tej sesji, gotowe postacie są dla mnie ok, to nie problem.
- Pamiętam i zapraszam


Cytat:
Wolę grać swoją płcią, lubię lekarzy, a Seth opisany jest jako brat, a avek ma ewidentnie żeński, więc dopytuję.
- No avek jak by przyszedł ktoś nowy to może sobie wymienić na własny. Co to płci postaci no powiedzmy, że dość kontrowesyjna postać ale w sesji raczej nie było to gwoździem programu. Więc jest jakieś pole do manewru. Może więc być jakaś postać z nieortodoksyjną tożsamością płciową czy no może nawet brat okazać się siostrą. To ostatnie to rozwiązanie dość metagrowe więc mam nadzieję, że reszta Graczy by zgodziła się przymknąć oko, zwłaszcza, że dotąd na tapecie to nie raczej nie było.


Cytat:
Najbardziej podoba mi się Alice, ale inżynieria - jak taka, z naciskiem na kosmiczną - jest dla mnie niestrawna.
- Hmm... jakby Ci tu delikatnie powiedzieć... No z płcią Alice też jest pewien myk... No ale jak powyżej, jakby komuś było to nie na rękę a byłby zainteresowany przejęciem postaci to może ją zmajstrować po swojemu.

- Co to inżynierii no to no tego raczej się nie odszczeka. Już utarło się, że jak coś się zepsuje no to wszyscy czekają na reakcję Alice. I to już było w grze. Niemniej drugi skill można by wymenić na jakiś inny co Ci bardziej pasuje. Wtedy by powstała też pani mechanik no ale z jakąś naukową domieszką > taką jaką Ci pasuje. Co do naprawy no ja jako MG zwykle staram się podać w czym jest problem i jakie są alternatywy, Graczowi co gra mechanikiem zwykle zostaje wybór opcji + własna inicjatywa jeśli ma na coś jakiś pomysł. A resztę załatwiają skille i kostule jeśli trzeba coś pokulać. Zresztą z innymi specjalnościami załatwiam to zwykle podobnie.



Cytat:
Podczytam trochę sesje i dam znać.
- No szpoko, to poczytaj i daj znać


---


@Wszyscy


- Generalnie jak ktoś ma jakiś pomysł na zagranie daną postacią ale miałby właśnie jakieś "ale" czy insze pytania no to niech da znać. Zobaczymy co da się zrobić
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest teraz online