Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2020, 21:38   #94
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Wysłałem komplet na PW mam nadzieje, że długość jest odpowiednia i historia uzupełnia się z mechaniką.

Skoro będą wątki LGBT+ Z czego się bardzo cieszę szczególnie z reprezentacji nie - binarnej bliska mi osoba jeszcze z czasów przedszkolnych tak się identyfikuje jest za mało reprezentacji tej grupy w kulturze masowej. Chciałem się jednak spytać przy okazji czy są jakieś plany co do zmiany problematycznego ukazania ludu wzorowanego na Romach?

Trafiłem jakieś czas temu na fajny krótki tekst, który pozwala zachować ich rolę w opowieści pozbywając się szkodliwych i toksycznych klisz https://docs.google.com/document/d/1...WhT6nZXsU/edit

Jeszcze ustalam szczegóły z Rewikiem na razie nie mamy pewności czy połączymy postacie historiami.
 
Brilchan jest offline