Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-09-2020, 01:19   #3
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Hmmm... nic nie obiecuję, ale zastanowię się.
Technicznie niepowinienem, ale co tam... jedynie ostrzegę, że istnieje drobna szansa, że mnie przyciśnie na jakiś czas i będę miał mniej czasu niż bym chciał... wracam na forum po prawie roku przerwy =p
- Szpoko, zapraszam serdecznie


Cytat:
Powiedz Ty mi za to... jak działa magia? Standardowo, podręcznikowo, czy jakoś inaczej? Roważam zrobienie jakiegoś kapłana, ale nie widzę szczegółów o magii. Może jakiś zbłąkany (i bardzo zdolny) uczeń kowala run, wygnany by zostać zabójcą trolli znalazłby swoje miejsce w Wolfenburgu?
- W działanie magii nie ingerowałem. Więc działa tak jak w podręczniku.

- A nie-ludzkich ras/profesji nie wykluczam ale jak się da to preferowałbym ludzi, najlepiej imperialnych


Cytat:
I czy po trafieniu można się jeszcze jakoś bronić? Parowanie, coś takiego? Czy tylko pancerz zostaje? Tu w ogóle było jakieś parowanie, czy może instynkt przetrwania to zaawansowana zdolność? =p
- Jest przeciwstawny test WW. Na czyją pulę wypadnie ten trafia przeciwnika.

- Jest jeszcze ZRĘ+Unik vs WW. Jak rzut wypadnie na korzyść tego co unikał no to unika ciosu. Ale póki unika nie ma szans zadać własnego ciosu więc to typowy skill defensywny.

- I są Ataki. Ze startu każda postać ma ich 0. Jak ktoś ma Ataków 0 to nie może atakować przeciwnika bezpośrednio. Ale może stać się celem ataku bezpośredniego (takich na WW). Może też używać broni zasięgowej czy czarów do ataku na innych. No i oczywiście można sobie za pkt wykupić do 3 Ataków. Tak jak w tej skróceonej rozpisce w pierwszym poście.

- To tak skrótowo by nie rozpisywać się o detalach mechy
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline