Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2020, 10:57   #17
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
Well... czysto mechanicznie to nie ja podaję muszkiet łądowniczemu, tylko on go ode mnie bierze. Kwestia tego, czy uznajemy by wzięcie broni od kolegi było bardziej upierdliwe niż np. zdjęcie miecza dwuręcznego z pleców (na co quick draw pozwala).

Pomijając kwestie balansu gry wydaje mi się, że to o czym mówię jest rozsądne i mechanicznie spójne.

A jeśli o balans idzie...
Alternatywą jest aby ten ktoś nie był ładowniczym, a drugim strzelcem. Wtedy też wyrobi się podwojoną szybkostrzelność. Przewagą sposobu z ładowniczym jest to, że on nie musi mieć US, ani talentów poprawiających strzelanie, a ja talentów od przeładowania.

Yadda yadda yadda...
tak na prawdę guzik mnie obchodzi mechanika młotka (i tak jej nie lubię). Ważna jest jedynie odpowiedź MG czy z jakimiś talentami (tymi wymienionymi albo jeszcze jakimiś innymi) da się osiągnąć efekt o których mi chodzi (przekazanie akcji ładowania muszkietu podwładnym mi BNom)
Jeśli tak to miodzio, jeśli nie to nie i tyle. No hard feeling. Może to ominę po prostu mając 6 naładowanych muszkietów =p
 
Arvelus jest teraz online