Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2020, 19:42   #41
GreK
 
GreK's Avatar
 
Reputacja: 1 GreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputację
A może by tak zacząć grać od nowa?

Tak czytam i nie wierzę...

Deklaruje się ktoś do sesji, a później ją porzuca bo postać, którą stworzył się w niej nie sprawdza (czy jaki tam był powód) i gdy jest ktoś chętny, żeby przejąć postać i podratować sesję, z której odeszła połowa graczy, w scenariuszu, gdzie nie ma możliwości dołączenia nowej postaci bez naginania rzeczywistości ten ktoś mówi, że nie będzie grać tą postacią ale innym też nie pozwoli.

Corpse, nie wiem jak inni to widzą, ale dla mnie TO jest skandaliczne. Po prostu taki egoizm nie mieści mi się w głowie. Dla mnie z takim zachowaniem jesteś skreślony z kolejnych rekrutacji.
Zapisać się do sesji, żeby z niej zrezygnować i nie dać pograć innym. Nie rozumiem tego.

Prawa autorskie? Nie kupuję tego. Przecież ani nikt Cię nie zmuszał do tej sesji ani nikt z niej nie wyrzucał.

I pójdziesz z tym do sądu?

Słów brak.

Przepraszam Miszczu, że namówiłem na dodatkową rekrutację, bo pomysł z przejęciem exBG był mój.

Smsrkateria i strzelanie fochów. Tyle w temacie.
 
__________________
LUBIĘ PBF
(miałem to wygwiazdkowane ale ktoś uznał to za deklarację polityczną)
GreK jest offline