Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2020, 19:58   #42
Corpse
 
Corpse's Avatar
 
Reputacja: 1 Corpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputację
Napisałeś to tak jakbyś nie wiedział jaki jest realny powód dla którego zrezygnowałem. To nie jest żadne moje "widzimisię" tylko przemyślana decyzja mająca na celu zakończyć problem który powstał w sesji i ukłon z mojej strony w stronę pozostałych graczy i MG, gdzie to ja rezygnuje z własnej radochy i postaci w którą włożyłem kupę serca na rzecz pozostałych. Czyli kompletnie odwrotnie niż Ty to teraz przedstawiasz.

To już nie mój problem jeśli ktoś tak to postrzega i ocenia sytuację nie znając wszystkich faktów (choćby tego w jaki sposób zostałem potraktowany przez MG, kiedy wspomniany problem narastał). Nieprzydatność mojej postaci też nie wynikła z jej braków, tylko ze sposobu prowadzenia sesji przez MG i marginalizowania jej roli poprzez wstawienie drugiego medyka.

Anyway, nie będę tego więcej rozstrząsał i się tłumaczył. Seth są moi, sesja nie. Co MG z nią zrobi to jego sprawa, ale odpływ graczy raczej nie jest przypadkowy i na Twoim miejscu, jeśli już tak bardzo chcesz analizować to proponowałbym skupić się na tym, a nie szukaniu problemu tam gdzie go nie ma.
 
__________________
"No matter gay, straight, or bi', lesbian, transgender life
I'm on the right track, baby, I was born to SURVIVE
No matter black, white or beige, chola, or Orient' made
I'm on the right track, baby, I was born to be BRAVE"
Corpse jest offline