Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2020, 20:27   #45
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Wszyscy

- Dodałem taki zapis do rekruty. Jest na dole pierwszego posta.

Cytat:
Rezygnacja z dalszej gry


- Może się zdarzyć, z przyczyn najróżniejszych, że ktoś nie będzie chciał czy mógł kontynuować przygody. Albo po prostu zniknie z sesji. Wówczas traktuję to jako zrzeczenie się praw do postaci i oddanie go do dyspozycji MG. Od tej pory taką ex-postacią zarządza MG wedle swojego uznania. Oznacza to też, że może ją oddać komuś w ręce nowego Gracza jaki chciałby przejąć taką postać.

- Co do dyskusji o Seth chyba czas ją skończyć. Seth zostaje w grze bez zmian i będzie bn-owany przeze mnie. Koniec kwestii Seth. Dalsze nawiązania będę traktował jak offtop.


- Jeśli natomiast ktoś ma chęci na dołączenie do sesji. To zapraszam serdecznie. Nie spodziewałem się takiego twistu fabularnego ale jak przejmowanie exBG bez wiedzy/zgody właścicieli ma wyglądać jak powyżej to chyba lepiej sobie darowaćć takie awantury i nerwy. Dlatego jak ktoś chce dołączyć to przygody bez problemu może sobie zmajstrować nową postać na tych samych zasadach co poprzednia ekipa. Widzę, że Driada i Amon się dogadali, więc nie ma problemów z przejęciem ex-marine.

- druga zmiana - taka nowa postać należy, do załogi frachtowca jak i reszta. Ot, została wybudzona dopiero teraz albo dłużej miała kłopoty po kriośnie i dopiero teraz doszła do siebie. Ot, do tej pory nie było ich w kadrze kamery.

- pasażer na gapę - jak wyżej tylko ktoś się zawinął bez wiedzy załogi na pokład frachtowca. Może mieć np. komorę kriogeniczną gdzieś 1-ej ładowni. I też dopiero teraz się uaktywnił.

- inne - jak ktoś ma jakieś pomysły i inicjatywy w jaki sposób postać mogła się znaleźć na pokładzie "Aurory" wylatującej z Perseusa no to niech się nie krępuje, zobaczymy co da się zrobić


---

Edyta


@Asmodian

- Do tej pory powiedziałbym, że "Bruce Willis" jest do przejęcia. No ale zapytam Seachmalla czy się zgodzi.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić

Ostatnio edytowane przez Pipboy79 : 21-09-2020 o 20:33.
Pipboy79 jest offline