Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2020, 20:54   #46
Corpse
 
Corpse's Avatar
 
Reputacja: 1 Corpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Asmodian Zobacz post
Aż mnie korci aby się zgłosić i osobiście zobaczyć, czy rzeczywiście jest tak strasznie jak to opisujesz.
Widzę, że Jericho jest wolny? Lubię Bruce`a Willisa jako aktora i jeśli Jerycho był podobnie odgrywany, to....cóż, yippie ki ya yay!!! Sesja jak dotąd ma 7 stron więc kolego Corpse, obstawiam, że pip niespecjalnie jeszcze się rozkręcił, bo potrafi dłubać sesje latami.
Nie twierdzę i nigdy nie twierdziłem że sesja jest zła. Mi jak najbardziej odpowiadała i nie wątpię w dobre chęci i zaangażowanie MG. Niemniej jednak, są pewne aspekty dla mnie nie do przeskoczenia, przez które zrezygnowałem. Jedna z nich to właśnie odbieranie mi kontroli nad własną postacią przez innych graczy co właśnie ma tutaj miejsce po raz drugi.

Tak czy siak, życzę udanej gry i powodzenia zgłaszającym się!
 
__________________
"No matter gay, straight, or bi', lesbian, transgender life
I'm on the right track, baby, I was born to SURVIVE
No matter black, white or beige, chola, or Orient' made
I'm on the right track, baby, I was born to be BRAVE"
Corpse jest offline