Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2020, 18:45   #108
Ayoze
 
Ayoze's Avatar
 
Reputacja: 1 Ayoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputację
Poczytałem, podumałem i w końcu wybrałem sześć postaci, które odwiedzą Barovię. Są to (kolejność przypadkowa):
  • Jane Claphan (Aiko)
  • Enola Dickens (Umbree)
  • Rita Marvella (Alex Tyler)
  • Nicodemus Mora (shewa92)
  • Couryn Telstaer (Kerm)
  • Samwise Avaron (Rewik)
Dziękuję za wszystkie zgłoszenia, karty i poświęcony tej rekrutacji czas, ale przyjąć wszystkich, a nawet większej ilości graczy nie mogłem, gdyż zaburzałoby to sens tej przygody. Daliście z siebie naprawdę wiele i widać to było po KP, ale zadecydowały detale, dopasowanie do wydarzeń, które mam zamiar opowiedzieć i moje subiektywne odczucia.

Z niektórymi z wybranych będę się jeszcze kontaktował odnośnie drobnych szczegółów, ale to już raczej jutro. Jutro też postawię komentarze do sesji a zaczniemy najprawdopodobniej w czwartek.

Gratuluję wybranym i dziękuję raz jeszcze za wszystkie KP. Rekrutację można przenieść do archiwum.

Pozdrawiam!
 
Ayoze jest offline