Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2020, 21:04   #43
Raga
 
Raga's Avatar
 
Reputacja: 1 Raga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Gladin Zobacz post
Najlepiej przetestuj w praktyce. Np. ile czasu potrzeba by coś wyciągnąć z kieszeni a inną rzecz odłożyć do kieszeni (ew jeżeli dysponujesz nożem z futerałem, to wyciągnięcie i schowanie tego samego noża), a ile czasu potrzeba, aby te dwie rzeczy wymienić między dwiema osobami. Obstawiam, że mniej czasu potrzeba na to drugie
Nie chodzi tylko o czas.
Większość rzeczy o których mowa w quick draw możesz zrobić "na ślepo" bo wiesz / czujesz dokładnie gdzie to masz.
Na pewno nie wiedziałem nic o tym, że możesz coś odkładać za darmo (co innego upuszczać).

Złapanie upuszczanego przedmiotu to na pewno akcja (może nawet rzut na Zr), podanie komuś do ręki przedmiotu (aby złapał go na quick draw) to też na pewno akcja więc jesli nawet mamy wszystkie czynności "darmowe" u strzelca to nie u ładowniczego.

Ale to tylko moja interpretacja.
 
__________________
Walls of stone do not a fortress make. But they're not a bad start.
Raga jest offline