Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2020, 22:13   #50
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Arvelus

- Ok, znalazłem ten czar w Królestwie Magii s.145 "Przekszałcenie metalu".

Cytat:
Magia metalu ma czar co pozwala przebudować przedmiot nadając mu mastercrafted quality (po zdanym channelingu na -30). To się jakoś przekłada na Twoją mechanikę? Pozwoliło by mi to zrobić coś typu zbroja wygodna i twarda, jakiś dwuręczny mieczyk z dwoma innymi modyfikatorami?
- Nie widzę potrzeby ingerowania w ten czar. Pozwala w ciągu minuty (czas trwania czaru) przekształcić jakiś kawałek metalu w inny kształt z tego samego metalu.

- Ten przykłądowy metalowy dzbanek z opisu można by przekształcić w napierśnik no ale nie byłby to zbyt dobry napierśnik bo dzbanki nie są robione z pancer blachy jakiej normalnie używa się do robienia pancerzy. Więc jakoś superpancerny taki pancerz w OP to raczej by nie był.

- To samo jakby ten dzbanek przeformować w jakąś broń to też raczej by to był odpowiednik broni improwziowanej. No ale jednak jakiś pancerz i broń lepsze by były do bezpośredniego starcia niż goła klata i ręcę. Chociaż w przypadku metalowych pancerzy to chyba jest jakieś utrudnienie do rzucania czarów o ile dobrze pamiętam. No ale to czary formowania metalu w coś innego więc w pewnym sensie jak czar wyjdzie to można zrobić coś ze zwykłych przedmiotów, byle były z metalu.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline