Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2020, 22:46   #52
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
No tak, tylko mi nie chodzi o przerabianie garnków w miecze, tylko mieczy w dużo (DUŻO!) lepsze miecze =p

Tam dalej jest (zakłądając, że nie zaginęło w tłumaczeniu), że zdając test channelingu (splatanie? To co po zdanym teście dodaje mi bonus do testu czarowania +[magia]) z karą -30 pozwala mi stworzyć ten przedmiot w najlepszej jakości. U Ciebie tego nie ma, a są dodatkowe cechy. No i pytam czy idzie w ten sposób nadawać broni dodatkowe cechy, a jeśli tak to jakie są ograniczenia =p
- No to tak samo jak kowal. Czyli z tym testem -30 do splatania magii pozwala przerbobić gotowy przedmiot np. miecz na miecz mistrzowskiej jakości. Można wtedy takiemu przedmiotowi dobrać odpowiednie właściwości tak jakby kowal mu je nadał podczas procesu produkcji. Czas trwania czaru 1 h, podobnie jak Umagicznienie ciut niżej i za podobną cenę w pm.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest teraz online