Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2020, 00:01   #3
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Co z dodatkami? Respektujesz wszystkie? Walki będą normalnie rozgrywane, czy sam rzucasz, a gracze dają deklaracje?
- Raczej nie mam nic przeciwko oficjalnym dodatkom. A coś konkretnie Cię interesuje?

- Nie wiem co rozumiesz przez "normalne rozgrywanie". Zwykle chcę od swoich Graczy deklarki co próbują zrobić ich postacie w danym momencie. A potem to kulam. I opisuję w poście co z tego wyszło fabularnie a w briefingu objaśniam co i jak. Czasem proszę Graczy by dokleili jakiś rzut do swojego posta ale w neuro w walce rzadko bo na tyle kulania co trwa walka w neuro to jeden rzut niewiele daje. Generalnie kulanie i mecha zwykle zostaje po mojej stronie.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline