Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2020, 09:18   #6
Umbree
 
Umbree's Avatar
 
Reputacja: 1 Umbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputację
Cześć wszystkim! Fajnie będzie zagrać z graczami, których już znam i z tymi, z którymi jeszcze nie grałam

Co do doca, ja nie mam za bardzo czasu na posiadówki grupowe, a że moja postać jest raczej wygadana, to by nienaturalnie to wychodziło, jakby siedziała jak kołek i nic się nie odzywała, podczas gdy inni by gadali w jej towarzystwie. Scenki z jedną, dwoma postaciami mogę od czasu do czasu napisać, a i tak zwykle przy weekendzie mam więcej czasu na takie rzeczy.

Co do Enoli, jest to półelfka z Neverwinter, wracająca właśnie do rodzinnego domu. W czasie tego tygodnia razem dała się poznać jako otwarta, wygadana i pomocna kobieta. Lubi zadawać dużo pytań (skrzywienie zawodowe ), obwieszona jest zawsze toną przeróżnych fiolek, flakonów i innego "szkła", jak to powiedział Couryn. To właśnie z łowcą Kerma Enola podróżuje do domu i wspólnie poznali resztę drużyny. Więcej opiszę pewnie w pierwszym poście

shewa, ja bym brała greatsword
 
Umbree jest offline