Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2020, 14:34   #787
shewa92
Kowal-Rebeliant
 
shewa92's Avatar
 
Reputacja: 1 shewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputację
Pany...
Przy odrobinie szczęścia Mihael tego pierwszego zabije, zanim się ruszycie.
Tych w środku nie zaatakujecie, chyba za kopniakiem, ale chyba to nie za bardzo opcja.

Myślę, że ogarnę całą czwórkę. Jednego zabije, jeden może walczyć na raz w drzwiach. Reszta przechodząc przez pole sojusznika, żeby wyjść powinna sprowokować okazyjny.

Chyba warto zablokować kolejne iglo w ten sam sposób, bo chyba jest ich więcej.

W najgorszym wypadku w sumie mogę nikogo nie załatwić i w nic nie trafić, ale tak czy siak... dobrze by było znać wyniki mojej akcji, zanim rzucicie deklarację.


Deklaracja Mihaela:
Flurry i atak w goblina przy wyjściu. Jeżeli pierwszy atak zabije to 5ft step i kopniak w najbliższego w środku. Jeżeli dopiero drugi atak zabije to zostaje w miejscu.
Przynajmniej jeden z nich, wychodząc będzie musiał sprowokować okazyjny. Dalej się zobaczy.

Edit: Napiszę posta jutro po południu. Będzie w nim to samo co w powyższej deklaracji, więc już to tam zaklepię to będzie można działać dalej bez trzymania kolejki.
 

Ostatnio edytowane przez shewa92 : 24-09-2020 o 20:13.
shewa92 jest offline