Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-09-2020, 10:45   #2329
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
Co do żołdu to nie olałem a wydawało mi się, że gdzieś wcześniej była moa o przejęciu dostawy srebra na żołd dla granicznych i gdzieś tam było też przy jakimś moście jak nasz niziołek gadał o żołdzie dla posterunków co najmniej bo oni przecież nie łupią.

Co do jeńców to myślałem, że sprawa załatwiona i zająłem się następnymi kwestiami. Gustaw się zgodził na te 5% za jenców tylko co mogę dodać wozy także będą sprawdzane jak inne by np samych diamentów nie przewieść nimi.

Na słowa Kowala o złocie Gustaw zrobi wielkie oczy i doda. "Nie załatwiamy spraw Krasnoludzkich a Imperialnych szanowny Kowalu Run. Prosiliśmy o nadzór nad umową a nie dodawanie swoich racji."

Na słowa Krasnoluda/starszego Gustaw przymruża oczy i dodaje. Umowa daje wam łupy a pod Meissen z małymi siłami dawaliśmy sobie radę i strat Wam narobiliśmy znacznie. Może przegramy i przejedziecie po nas, ale tu macie jedną drogę a tam kilometry murów. Tam mieliśmy też w słomianych butach ludzi jak i tu i daliśmy radę.
Herr Wernycki. My tu między sobą ustalmy przejście wozów i warunki umowy a co do Khazadzkich roszczeń to nie chcę ich umieszczać w umowie bo nie takie były warunki spotkania.

Trochę mało czasu mam w ten weekend jak widać dlatego tu piszę. Postaram się jeszcze wieczorem siąść więc Hen_cerbin jak coś przegapiłem daj znać

Poczekajcie na Gustawowy test i dopiero Twój Stalowy. OK?
 
Hakon jest offline