Wątek: X-COM - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-09-2020, 18:23   #370
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 92 - 2037.V.14; cz; noc

- Oki, mój post jest :> Termin do pt. 10.02. No to mniej więcej roboczy tydzień na zmajstrowanie posta.


Stan BG:

- Law Tao; 10/10; zdrowy; (Ranga IV; Skany)



Omówienie



- To minęło w tej turze ok 3-4 godzin. W większości zeszło na czekaniu i oglądaniu terenu. Moritz zarządził atak jak się Dłonie pośpią. Dlatego atak nastąpił w środku nocy.

- Według planu to bezpośrednio w ataku brali udział tylko zbrojni. Z czego "czerwoni" czyli Faust i Strauss weszli od frontu budynku a "niebiescy" czyli Moritz i Junior od strony boiska. Dunkierka miała wgląd na boisko gdzie była kryjówka "Dłoni" a Yuan był w rezerwie bo trudno by mu było się podkraść. Reszta xcomowcó zabezpieczała teren i nie brała udziału w samej akcji.


zespół bojowy

Moritz; 10/10; s.zdrowy
Faust; 9/12; s.ranny
Dunkierka; 3/10; s.ciężki
Junior; 10/10; s.zdrowy
Strauss; 10/10; s.zdrowy
Yuan; 20/20; s.zdrowy

ekipa wspomagająca:

- Law; 10/10; s.zdrowy
- Ruben; 10/10; s.zdrowy
- Yoshiaki; 10/10; s.zdrowy
- Nancy; 10/10; s.zdrowy


- Sama akcja trwała dość krótko. Może parę minut. Głównie dlatego, że "Dłonie" właściwie nie stawiały żadnego sensownego oporu, chyba, że musieli sobie utorować drogę ucieczki.

- Nie chciało mi się bawić w symulację całej akcji więc pokulałem kostule kto i jak ze zbrojnych oberwał. Większość wyszła bez szwanku. Faust nieco oberwał od bomby rurowej a Dunkierka już po akcji gdy schody się pod nią zarwały.

- Samych Dłoni mogło być okołu tuzina. Może 2-3 osoby więcej lub mniej. U nich z kolei większość zwiała. Xcomowcy mieli za mało sił by obstawić szcelny kordon. Właściwie to jak wszyscy zbrojni byli w akcji bezpośredniej to nie bardzo kto został by robić ten kordon z bronią w ręku. Prawdopodobnie u Dłoni też pewnie były jakieś straty ale nie na tyle by nie dali rady uciec. Na terenie szkoły xcomowcy po akcji znaleźli ze 2-3 ciała zabitych gangerów lub ciężko rannych gangerów.

- Generalnie więc xcomowcy zdobyli kryjówkę bandy i przegonili gangerów. Kryjówka no jak kryjówka gangu. Jest coś co może być prochami zabranymi Bailey'owi. Chociaż żaden z xcomowców nie jest ekspertem by mieć 100% pewności.

- Poza tym w sali gimnastycznej jest ok pół tuzina pojazdów. Głównie osobówki (pojazdy lekkie) oraz pickupy i furgonetki (pojazdy średnie).

- W kryjówce zostało też trochę broni. Głównie broń krótka, shotguny i pistolety maszynowe. Ogólnie to broń za 2 000 pkt, możesz sobie wybrać co tam jest. Te wartości w nawiasach to dmg jaki broń zadaje.

br.kr.lek (1) 200 pkt
br.kr.cię (2) 250 pkt
pm (3) 400 pkt
pm (4) 500 pkt
strzelba szt. 500 pkt
strzelba aut. 650 pkt

- Co do Grety to widocznie zwiała. W kryjówce znaleziono jej spodnie razem z pluskwą i telefonem.

- No generalnie xcomowocy zdobyli kryjówkę. Jak coś Cię interesuje co tam jest w tej kryjówce no to daj znać co to postaram się to wyjaśnić

- No i w tej turze bym chciał wiedzieć co dalej zamierzają uczynić xcomowcy z tą kryjówką, fantami no i w ogóle


---


- Chyba tyle z mojej strony na tą turę. Jak coś nie jest jasne no to daj znać to postaram się wyjaśnić
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline