Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-09-2020, 08:44   #9
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
No proszę, jeden weekend z rodziną, a tu taka burza:

Po kolei:

@Rot
Wymóg do zerwania węzów to 4 sukcesy na rzucie Siła+Siła.
Zdobywasz 1. Prawdopodobnie ciało jeszcze nie odzyskało dość krwi, żeby być w pełni sprawne. Albo cokolwiek innego.. w każdym razie nie udało się.

@Ombrose
Jak chcesz wyostrzyć zmysły? Nie widzę wyostrzenia zmysłów na Twojej karcie postaci. Na pierwszym poziomie Auspexa wybrałeś Sense Unseen, a więc wykrywanie magii/dyscyplin/rzeczy nadnaturalnych. Sense Unseen nie wykrywa wampira/wilkołaka, ale powinno wykryć jego dyscyplinę/dar jeśli takowych użyje. Daj mi znać, czy rzucić o to. Czy może wolisz zwiększyć o 1 kość Resolve i wtedy rzucę o Resolve+Awarness.

Z językiem poszło dużo lepiej. Z łatwością rozpoznajesz, że to łacina. Inkantacja jest powtarzalna. Jakby nad każdym odprawiana z osobna. Rozpoznajesz słowa takie jak: Wstawać, Słońce, Chwała, Służyć.

@Zaalaos
No tu na okultyzm poszło lepiej niż rewelacyjnie. Nie chcę na tym etapie rozliczać Bestialskiego Sukcesu, czy jak tam się nazwya to cudo, w każdym razie dzięki swojej wewnętrznej bestii otrzymałeś nadnaturalne wręcz informacje o tym jaki to rytuał.

Jest to kontynuacja rytuału który nakładał nadnaturalny letarg. Dokładnie jego przerwanie. Powołanie do życia. Rytuał zwany rytuałem Wschodzących Słońc. Krew w rytuale była krwią śmiertelników. Kilku, nigdy jednej osoby. Kapłan go prowadzący musi być sługom Mitry, a rytuał tego typu najczęściej w odprawia się w Mitreum (specjalnej świątyni). Jego jedynym celem jest wybudzenie Was, choć nie wiesz jak dokładnie przebiegała pierwsza część (uśpienie). To znaczy... na tym etapie wiesz, że nie chodziło tylko o letarg, a o coś dużo bardziej skomplikowanego... wyczyszczenie wspomnień nie koniecznie jest efektem ubocznym, być może było celem. Poszło zacnie, 6 sukcesów na kościach.

@Wszyscy.

Chciałbym, aby Wasze karty miały następującą formę:

https://docs.google.com/spreadsheets...it?usp=sharing

Skopjujcie ten formularz, wypełnijcie i odeślijcie.

@8art i kanna
Wasze karty są w przygotowaniu postaram się jeszcze dziś je wysłać.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline